Hledáte zubní kliniku?

  Zuby jsou pro nás velmi důležité, ale mnoho lidí jim nevěnuje takovou péči, jakou by si zasloužily. Všechno začíná u nás v koupelně – důkladné čištění jen pro zdravé zuby naprostou nezbytností. Je zarážející kolik lidí si zuby čistí málo a špatně. Ke zdravým zubům stačí jen pár minut denně. Je potřeba použít správný kartáček, mezizubní kartáček nebo zubní nit a ústní vodu. Všechny tyto pomůcky většina lidí nepoužívá.

  zubní nástroje

  Problémy se zuby přitom nutí navštívit lékaře každý rok tisíce lidí. Jenže kam mají jít když nejsou nikde registrováni? Lidé zanedbávají prevenci a zubařů je nedostatek, ocitáme se tak v začarovaném kruhu, ze kterého není snadná cesta ven. Lékařská péče o zuby zahrnuje celou řadu úkonů a vyšetření – od preventivní prohlídky až po trhání zubů a výrobu zubní náhrady. Když už vás nějaký lékař vezme a registruje vás ve své ordinaci, je důležité se na smluvená ošetření dostavovat a pravidelně podstupovat i preventivní prohlídky, protože pokud byť jen jednou nepřijdete, lékař má právo vás vyřadit z evidence, a potom můžete mít velký problém sehnat nového zubaře.

  Mezi výkony, které nám zubní lékaři pravidelně provádí, patří i mikroskopické vyšetření. Endodoncie Praha je vyšetření, které je k dostání i na Clinic+, která zatím stále nabírá nové pacienty. Díky endodoncii může lékař zjistit vše co je nutné ke stanovení diagnózy a k zahájení účinné léčby vašich zubů.

  zubař pacient

  Pokud se naučíte o svoji zuby pořádně starat, snížíte tím riziko vzniku zubních onemocnění na minimum. Velice rozšířené jsou zubní kazy, které mohou mít daleko vážnější následky než si mnoho lidí myslí. Při správné prevenci není třeba se zubařů bát, protože nebudete potřebovat zákroky, které jsou bolestivé a v dnešní době také drahé. Objednejte se k prohlídce co nejdříve a zajistěte si volné místo v moderní ordinaci.