CZ tat

Průvodce kouzelným večerem

Chystáte setkání se spolužáky po dvaceti letech a máte obavu, aby všechno klaplo na sto procent? Občerstvení je zajištěno, hudba je také snad ta pravá, tak čeho se ještě obáváte?

o Asi toho nejdůležitějšího.

§ Že se vaši hosté na večírku budou nudit.

Určitá pravděpodobnost tu jistě je. Pokud jste se neviděli od školy, pak bude možná těžké opět najít společnou řeč. Každý z vás šel jinou cestou a každý má v současné době jiné záliby. Chtělo by to něco, co vás opět spojí.

o Anebo alespoň překoná první ostych a rozpaky.

Je to přeci tak jednouché. Pozvěte si na váš večírek moderátora. Ten dokáže spolehlivě rozproudit každou zábavu, a tudíž máte jistotu, že se vaši bývalí spolužáci (a možná i dávní kamarádi) nebudou jeden po druhém vytrácet ze sálu.

§ Moderátor, který dovede vytvořit správnou atmosféru na dětské oslavě, svatební hostině, narozeninové párty, si prostě poradí v každé situaci.

Není pro něho problém moderovat firemní akce i celovečerní pořady. Vždy se skvěle baví účastníci i diváci tanečních soutěží, roadshow i různých plesů.
plešatý moderátor

A příští rok si to určitě zopakujete

Nežli po příjezdu všech hostů vše zorganizujete a připravíte k naprosté spokojenosti vaší i všech přítomných, postará se váš průvodce večerem https://www.vaskouzelnik.cz/moderator o zábavu. Proto, jestliže si nejste jisti, že vše po tolika letech opět naskočí do starých kolejí a všichni se budou bavit i bez počáteční opory, raději nic neriskujte. Je velice těžké rozproudit zábavu tam, kde od začátku vázne. S tím si dovede poradit skutečně jen profesionál.
dva dj

o Vždy totiž dokáže vymyslet to pravé na konkrétní akci.

o Nikdy se neopakuje a vždy je naprosto originální.

o Atmosféra bude uvolněná, pohodová, zábavná.

Profesionalita moderátora tkví

– v rychlosti reakce na každého hosta

– ve vytříbenosti jazyka

– v příjemném vzhledu

– v sympatickém vystupování.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup