Úniková místnost Praha – fenomén dnešní doby

  Pokud máte rádi napětí, tajemno a chcete řešit záhady, rébusy či logické hádanky, tak existuje něco, čemu podlehne úplně každý.
  Je to zábavná hra, kterou má pro vás připravenou úniková místnost Praha.
  pootevřené dveře

  Rozmanitost této hry spočívá v zážitcích na různá témata. Každý kdo vstoupí do hry jednou, tak hovoří o nezapomenutelném zážitku, který si rádi zopakují znovu. Hra je určena pro všechny věkové kategorie a v počtu lidí minimálně dva a maximální počet je závislý na konkrétní hře, ale obvyklý počet je 5 hráčů. Můžete tak vzít na skvělou akci rodinu, přátele, kolegy či dokonce obchodní partnery.
  Principem hry je řešení logických hádanek a hledat různé skryté nápovědy, které vedou k nalezení různých předmětů a skrýší a tím pádem hledat stopy vedoucí do cíle hry.
  prázdná místnost

  Prožijte na vlastní kůži napětí

  Únikové hry mají různá témata a záleží pouze na vás, které téma by vás bavilo nejvíce. Co mají všechny hry stejné je to, že vás čeká spousta napětí a zábavy, které se nechají přirovnat k tradičním PC hledačkám, spojovačkám a podobně.
  Vyzkoušíte si týmovou hru, která dokáže také stmelit kolektiv a každý může do hry přenést kus sebe a to co umí. Jde především o logické myšlení, soustředění a hledání souvislostí.
  Tato hra je fenoménem dnešní doby a zařízení místností připomíná třeba prostředí agentů, podzemí a mnoho dalšího. Vše je laděné do zvláštní a mnohdy až ponuré atmosféry co ještě víc přidává na autentičnosti.
  Hra, která vám ještě dlouho bude ležet v hlavě a rozhodně je to zážitek, na který nejde zapomenout. Skvělá příležitost pro rodinné zábavné odpoledne, firemní akce či překvapení pro přátele. Dost často se hra stává obsahem originálního dárku k narozeninám a podobně.
  Pokud nevíte co s volným dnem, tak tímto způsobem předčíte všechny dosavadní zážitky a nebudete zbytečně ztrácet čas nudou.