Užijte si všech výhod autopůjčovny

  Všichni potřebujete přepravovat rodinu, nákup, nábytek a mnoho dalšího, a to v osobním i pracovním životě. Většina lidí má samozřejmě vozidlo v osobním vlastnictví, ale to není jediná možnost. Pokud ho potřebujete pouze na větší nákupy, stěhování nebo jen na dovolenou, zapůjčit si ho pro vás bude mnohem lepší. Tuto variantu ale využívají také podnikatelé, kterým se líbí, že se nemusí o nic starat.

  Jízda v horách

  Největší pozitivum

  Právě to je jednou z největších výhod. Mnoho lidí chce vůz ihned, spolehlivě, s pojištěním a jen na chvíli. Tohle všechno máte v ceně pronájmu, přičemž se nemusíte starat o pojištění, výměnu oleje, přezutí pneumatik, čištění interiéru apod. Autopůjčovna v Praze 9 http://autopujcovna-urban.cz/ nabízí čtyři typy vozu Škoda. Pronajmout si je můžete na:

  • 3 dny,

  • od 4 dnů,

  • od 14 dnů,

  • měsíc.

  Ceny se liší podle konkrétního modelu a jejich ceny jsou skutečně krásné. Vůz vám zdarma přistaví na předem dohodnuté místo s plnou nádrží. Minimální počet dnů jsou tři a musíte uhradit vratnou zálohu ve výši 5 000 Kč. Další podmínkou je, že nesmíte vycestovat do zahraničí. Na dovolenou po Čechách nebo automobil určený pro podnikání se ovšem jedná o skvělou variantu.

  Klíčky od auta

  Nárok na náhradní vozidlo

  Tato možnost se lidí podle konkrétní firmy. Může se samozřejmě stát, že se stanete subjektem při nehodě bez ohledu na to, zda je to vaše vina nebo ne. Vůz vám může být i odcizen. Vždy se předem zeptejte v dané půjčovně, zda budete mít nárok na náhradu nebo ne. Podmínky firem se obecně poměrně hodně liší.

  U všech dobrých poskytovatelů této služby si ale můžete být jisti, že získáte k užitku kvalitní, spolehlivý stroj, který pravidelně kontroluje autorizovaný servis a má sjednané povinné ručení i havarijní připojištění. Vy sami se o to nebudete muset strachovat a jen si užijete jízdu samotnou. K čemu stroj využijete je přitom jen a pouze na vás.