Jestliže se chystáte někam, kde se provozuje výkup aut za hotové, tak si v tomto článku přečtete odpovědi na vaše nejčastější dotazy, které jistě pobíhají i ve vašich myšlenkách. Nenechte se odbít! Dočtete se zde, jaké jsou výhody výkupu v bazaru a u soukromníka. Text je určený hlavně pro lidi, kteří rozmýšlejí prodej auta.

  auto v lese
  Určitě v životě narazíte na situaci, kdy se váš známý nebo příbuzný bude snažit prodat svoje auto. S největší pravděpodobností jej zkusí nabídnout někomu z blízkého okolí a poté jej nahraje na internet na různé bazarové stránky. S velice velkou pravděpodobností se začnou ozývat autobazary, které budou nabízet, že ho od majitele vykoupí za cenu, kterou on požaduje. Je to však pravda? To se člověk přesvědčí jedině tehdy, pokud do autobazaru osobně přijede.

  Vůz můžete prodat soukromníkovi nebo autobazaru. Výhody, které přináší každá varianta.
  Jak jsme již psali výše. Máte možnost volby, kde ho prodáte. Více vám bude telefon zvonit s nabídkami od různých společností. Občas se mezi nimi najde i soukromník. Pokud se rozhodnete pro prodej do autobazaru, tak byste měli vědět, jaké plusy to obnáší.
  červený ford
  Do autobazaru auto prodáte bez starostí. Je dost možné, že dostanete nižší finanční nabídku. Pokud však zde vůz zanecháte, tak po vás pak autobazar již nic chtít nebude. Podepíšete s nimi různé dokumenty a pokud se za pár dní zjistí na autě nějaká závada, tak už po vás nikdo nic chtít nebude.
  Jestliže však dáte přednost prodeji soukromě, tak je dost možné, že po vás kupující bude chtít menší slevu a také se vám může po pár dnech ozvat, že přišel na nějakou závadu a že po vás chce nějaké peníze na to, aby si vozidlo opravil, protože jste mu vadu zatajil.
  Jednoduše shrnuto s tím, že auto prodáte nějaké fyzické osobě je dost možné, že se po vás bude ještě shánět a nahánět vás.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup