6 kroků k tomu, aby nezůstalo jen u jednoho rande

  1. V první řadě přítel

  Většinou, když jdete s někým na rande, doufáte, že bude i pokračování – když budete mít štěstí, skončí to milováním. Ale pozor! Ženy v dnešní době jsou osobami, které se nejprve ujistí, zda vám mohou důvěřovat a spolehnout se na vás. Proto je vhodné chovat se mile a přátelsky. Když si bude žena jistá, že právě vy jste ten pravý, tak se pak mohou dít i zázraky.
  pár na vycházce

  2. Buďte svůj

  Každá zástupkyně něžného pohlaví ocení, když se muž, se kterým má jít na schůzku, bude chovat „normálně“. Jedná se tedy o to, abyste se vyhnuli všem možným věcem od předvádění se a vytahování až po přílišné tlačení na pilu. Zkrátka a dobře, každá, opravdu každá žena si spíše bude užívat okamžiky strávené s mužem, který ji přijde laskavý a vstřícný, než aby seděla na večeři s někým, komu jde, jak se lidově říká jen o to jedno.

  3. Naslouchání

  Pokud chcete mít šanci na další rande, snažte se během vašeho prvního setkání zajímat o svou druhou polovičku. Ať půjdete kamkoliv, na tom nezáleží, snažte se nemluvit jen sám o sobě, naopak se snažte dozvědět se něco zajímavého i ze života toho druhého. Dámy vždy potěší, když uvidí zájem z druhé strany!

  4. Otázka placení

  Jelikož dnes žijeme v době, kdy se mezi muži a ženami nedělají přílišné rozdíly, jsou ženy obvykle zvyklé platit sami za sebe. Na druhou stranu však také nechtějí platit úplně vždy a úplně všechno, protože by je to mohlo zruinovat. Jednoduše řečeno, jde o to, aby byl dán ženě prostor k nabídnutí zaplacení, i když ve většině případech bude úhrada částky spíše na vás.

  5. Nečekané překvapení

  Jistě neuděláte chybu, když se po večeři půjdete kupříkladu projít či svou milou vezmete do kina. Ženy obecně mají rády překvapení, takže tím jedině zabodujete. Pozor však na to, abyste nevybrali něco, co žena moc ráda nemá, proto je vhodné vybírat spíše neutrální aktivity a činnosti, abyste předešli případným rozporům.
  flirtování v restauraci

  6. Doprovod domů

  Až bude vaše schůzka u konce, zeptejte se, zda ji můžete doprovodit domů. Je sice možné, že vás odmítne, ale i to se prostě stává. Navíc, když budete mít štěstí, budete moct doprovodit vaši vyvolenou až k ní domů, a pokud jste jí opravdu padl do oka, tak vás třeba pozve k sobě domů.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup