Co vám může pomoct?

  Máte velký byt nebo dům? Pak by se vám určitě hodil robotický vysavač. Ty kvalitnější seženete za cenu okolo deseti tisíc korun. Může se to zdát jako velmi vysoká suma, nicméně vám usnadní pravidelný úklid. Dá se použít nejen na koberce, ale i na ostatní typy podlah a krytin. Sám posbírá veškeré nečistoty, a vy budete mít o práci méně.

  Pro dokonalý úklid podlah je nejlepší parní mop. Hodí se zejména tam, kde je větší počet koberců, které dostávají od celé rodiny pořádně zabrat. Jeho sílu oceníte zvláště v případě, že máte malé děti. Parní mop pořídíte již za zhruba 3-4 tisíce korun. Pracuje na bázi horké páry, takže odstraní všechny nečistoty opravdu do hloubky. V kombinaci se silným čisticím prostředkem získáte skvělého pomocníka pro boj s nečistotami. Hodí se jak do menších prostor, tak do větších domů.


  Pro nemovitosti s velkým počtem oken a dveří existuje robotický umývač oken. Koupíte jej od tří a více tisíc korun. Pracuje podobně jako vysavač. Určitě jej oceníte, protože sám okna nejen umyje, ale i dokonale vyleští.
  Další možností, jak získat dokonale čistá okna, je čistič, který rozprašuje čistidlo přímo stěrkou. Nemusíte tahat při úklidu rozprašovač a ještě stěrku. Tento malý, ale šikovný pomocník, stojí pár stokorun, a určitě jej využijete.


  Nebo…
  Nechcete utrácet za další elektroniku, protože přes rok zvládáte uklidit? Hodila by se vám pomoc před Vánocemi? Objednejte si úklidovou službu.

  Dnes je běžné, že si lidé volají na pomoc různé úklidové firmy. Zvláště ve velkých městech je tento druh služeb na vzestupu, protože ve větším městě je větší nabídka. Určitě je i ve vašem městě úklidová firma, která nabízí všechny možné druhy úklidových prací za dobré ceny. V nabídce najdete často mytí oken, podlah, hloubkové čištění koberců, čalounění a další práce, které před svátky nestíháte.