Darujte ty nejkrásnější vzpomínky

  Chcete-li zvěčnit ty nejradostnější okamžiky svého života, není nic lepšího než zajít do fotoateliéru a pod vedením profesionála vytvořit něco opravdu nádherného. Zvláště období, kdy čekáte svého potomka, záříte mateřstvím a nemůžete se dočkat až s vás bude máma. Všechny tyto vzpomínky je třeba si zachovat. Stejně tak narození dítěte. Okamžiky, kdy poprvé spatří světlo světa, vydá první hlásky a navždy vám změní život. Toužíte-li po tomto dechberoucím zážitku, Kateřina Svobodová vám přání splní.Fotografie batolete
  Přístup ke každému zákazníkovi je naprosto jedinečný a citlivý. Každá novopečená maminka zcela jistě ocení zkušenosti a příjemné prostředí, ve kterém se může cítit dobře.
  Díky fotografiím je možno zachytit ty nejčistší a nejkrásnější emoce, lásku. To, co nás dělá lidmi, co nás utváří. Zvláště láska rodičovská, která nám pomáhá překonat všemožné překážky, těžké situace i smutek.
  Vybrat si můžete z fotek těhotenských, novorozeneckých a rodinných. Chcete-li mít zvěčněny chvíle čerstvě po narození miminka, máte možnost vyzkoušet „fresh 48“. Jde o reportážní soubor dva dny po porodu. Bez jakékoli stylizace, naprosto přirozeně.
  Všechny balíčky zahrnují 5 až 15 kusů tištěných fotografií, které je posléze možno zarámovat a darovat. Dále je součástí jemná retuš. Pokud jde o soubor fresh 48, počet snímků se pohybuje mezi 30 až 50, z toho 10 tištěných.Portrét ženy v očekávání
  Mimo tištěné si můžete nechat vyrobit také fotoknihu s 20 fotografiemi dle vlastního výběru. Focení probíhá v interiéru či v exteriéru, záleží na potřebách vás nebo miminka. Je možno zapůjčit si šaty dle svého vkusu a nechat se upravit.
  Necháte-li si vyfotit miminko, k dispozici máte velkou spoustu rekvizit.
  Radost z hotového díla je k nezaplacení. Buďte si jisti, že tímto dárkem potěšíte a zároveň uchováte momenty, které nelze ničím vyvážit.