Dětský pokoj je plný kreativního nábytku a doplňků

  Děti milují prostor na hraní a my zase pořádek. Ovšem tyto dvě věci se čas od času moc nedaří skloubit dohromady. Přesto právě dětský pokoj je důkazem, jak některé věci a nábytek se zde vyrobit na míru a jsou ku prospěchu. Dá se prakticky využít každé volné místečko. Nejčastěji různé výklenky poslouží jako vestavný prostor na skříňky nebo poličky. Další takové úložné a praktické místo můžeme nalézt pod postelí, samozřejmě pokud zde budou na míru vytvořené zásuvky, které budou působit velmi pěkně a navíc hračky mohou být uklizené v malém okamžiku.
  stahovací závěsy

  Spánek je velmi důležitý

  Děti jsou samy o sobě velmi aktivní a tak potřebují mít prostor na hraní, učení, na svoje soukromí, ale především na vydatný spánek. Zde bychom měli přistupovat velmi zodpovědně a pořídit jim kvalitní postel, s pevným roštem a opravdu dobrou matrací. Vzhledem k tomu, že jsou to děti a tento komplet nebude zrovna nejlevnější, tak je dobré se poradit o vhodnosti materiálu. Dřevěné postele, které se vyrábí například na míru a budou dělané z borovicového dřeva, tak mají skutečně trvanlivost a na matraci se již v dnešní době dá snadno zakoupit povlak, který nepropustí žádnou tekutinu. Vyšší investice se nám ale skutečně vrátí zpět v podobě zdraví našich dětí.
  ustlané patrové postele
  Vybíráme postel do pokojíku.
  Klasické lůžko, které je většinou rozměrově 70,80 nebo 90 x 160 a více cm. Záleží pro jak staré a velké dítě postel pořizujeme. Může být doplněno úložným prostorem, zvýšenou ohrádkou atd.
  obraz koně
  Rozkládací lůžko, které je vlastně takovým multifunkčním zařízením. Rozkládací dřevěná postel může v pohodě posloužit na spaní a také na sezení. Je naprosto ideální, když u nás na návštěvě zůstane přes noc nějaký kamarád. Postel se snadno rozloží a nemusíme řešit, kam uložíme nocležníka. Navíc se též dá vybavit úložnými zásuvkami.
  Patrové postele děti milují asi nejvíce. Poslouží totiž jako cvičící prvek nebo i hrací plocha v jednom. Hlavně nezaberou moc místa, a kdo bude chtít, tak si je může opět vybavit úložným prostorem.