Jen málokdo ví, že existuje služba, které se říká drink taxi. Prozatím je rozšířena pouze v Moravskoslezském kraji, takže na ni nikde jinde ještě nenarazíte. Pracuje se ale na tom, aby již brzy byla funkční po celé České republice. Něco takového je jistě jen otázkou času.
  Služba si sama o sobě velmi rychle si získala na oblibě. Není se rozhodně čemu divit, jelikož může nabídnout mnohé.
  taxíky na Manhattanu
  Pokud jste totiž někde na party a již jste popili nějaký ten alkohol a nemáte se jak dostat domů, pak bude pro vás nejlepší volbou zavolat si drink taxi, které vás pohodlně odveze domů.
  Nejlepší na tom všem je, že samotný řidič pojede vašim autem, takže se nemusíte ničeho obávat. Není potřeba se bát toho, že by vaše auto někde zůstalo a vy byste se pro něj museli další den nějakým způsobem dopravit.
  Řidiči jsou natolik proškoleni, že s vámi budou jednat opravdu přívětivě. Všichni řidiči mají potřebné znalosti, které rozhodně nesmí chybět.
  Co se týká pracovní doby těchto řidičů, ta bývá většinou od šesti hodin večera a to až do šesti hodin rána. Pokud se tedy nebudete mít jak dopravit domů, pak se nebojte si takového řidiče objednat. Sami uvidíte, že nebudete litovat.
  taxíky ve městě
  Být obyčejným taxikářem někomu prostě nestačí. Někdo by rád udělal mnohem více. Právě někým takovým jsou taxikáři, kteří jsou řidiči drink taxi.
  Opravdu se těchto služeb nebojte využít, dokud tady ještě jsou. Pokud si tím nejste jisti, můžete si přečíst recenze, kde se dozvíte opravdu samá pozitivní hodnocení. I vy se můžete přidat k celé řadě spokojených zákazníků. Rozhodně na tom není nic složitého.
  Doprava z akce již nemusí být potíží. Ba právě naopak. Je ale potřeba se nebát zkusit něco nového.
  Bát se rozhodně nemusíte ani vysoké ceny. Věříme, že nejen s dopravou, ale také po stránce cenové budete více než spokojeni.