Hubneme na trampolíně s ochrannou sítí

  Pokud patříte k těm starším ročníkům, které ještě pamatují expanzi společnosti Herbalife, zřejmě si vybavíte jejich reklamní slogan, že jestliže chcete zhubnout, zeptejte se, jak. Slogan se objevoval na kulatých viditelných odznacích připnutých na oděvu a jeho cílem bylo motivovat a zajímat se o něco, co skutečně zabere.
  Zda to zabíralo, nebo ne, můžete posoudit sami, jisté však je, že proces hubnutí není tak jednoduchý, a že to nelze provést jen pouhou hladovkou. Přivodíte si pak ještě větší zdravotní problémy a kromě vlčího hladu a návratu tukové vrstvy budete řešit i metabolické změny.

  trampolína se sítí

  Existují však pomůcky, které vám pomohou shodit přebytečná kila přirozenou cestou. Na prvním místě je samozřejmě vyvážená strava plná živin, prostá od pochutin typu sladkostí a fast foodů, sycených slazených kolových nápojů apod. Důležité je vyvarovat se stresu, neboť častou kompenzací je přejídání pamlsky s jednoduchým cukrem – ten totiž dodává rychlou energii a stres pomáhá odbourat. Třetí podstatnou podmínkou je pohyb a ten bývá kamenem úrazu. Jakým způsobem se hýbat, aby to nebolelo, aby nás to bavilo, abychom se cítili spokojení, a aby netrpěly při zátěži klouby a páteř?

  pružiny

  Vyzkoušejte trampolínu

  Trampolínu s ochrannou sítí můžete mít na zahradě od jara do podzimu a skákat na ní každý den. Denně alespoň 15 minut a jistě brzy pocítíte pozitivní změny. Toto nářadí funguje jako dokonalý antistres, měkké dopady na pružnou podložku nepřetěžují kloubní pouzdra, zaměstnáte většinu svalů, vydáte spoustu energie a především se budete cítit svěží.

  Toto nářadí je skutečně specifické, poletování vzduchem přináší obrovskou úlevu, což je způsobeno kombinací působení gravitace a odstředivé síly. V průběhu tohoto pohybu dochází k prokrvování tkání, zásobování buněk živinami a rozproudění lymfy, jejíž nedostatečná činnost je příčinou mnoha závažných civilizačních chorob.