Jednoduchost se podceňuje

    Dnes je skoro až vzácnost narazit na někoho, kdo nemá tričko potištěné nějakým nápisem nebo obrázkem. Samozřejmě, že jsou situace, kde nám to přirozeně nevadí, například na takovém metalovém koncertě zkrátka musí být černá trička potištěná názvy metalových skupin s lebkami, plameny a kdo ví čím vším. Ovšem poté jsou tu situace, kde si brát potisknuté tričko zkrátka není vhodné. Spousta lidí to i tak dělá. Možná je to nedostatkem zkušeností v takovýchto situacích? Možná je to nedostatkem triček bez potisku?zelené tričko na bílém podkladu

    Vše nasvědčuje tomu, že jednobarevná trička nemusí být nutně určena pouze pro domácí posezení s přáteli či do školy. Jednobarevná trička si můžete vzít i do společnosti, restaurace či do baru, aniž byste tím pohoršili ostatní kolektiv. Třeba právě trička bez potisku jsou ideální do nejrůznějších situací, kdy chcete mít volnější vzezření, ovšem rádi byste také, aby to nekřičelo do nebe, že se neumíte oblékat. Spárováno s nějakými pěknými kalhotami k saku (bez saka) a nějakými čistými teniskami = máte vydařený recept na pěkný outfit.

    Někdy prostě stačí vnést do života trochu jednoduchosti, která vám otevře úplně jiný svět. O tom, o čem jste si mysleli, že je složité a nemožné pochopit, se najednou stane norma, kterou budete nejen rádi dodržovat, ale budete se v ní cítit naprosto skvěle, což uvítají zvláště ti, kteří si myslí, že formální či business casual zahrnuje strojené obleky a drahé kožené boty. Takhle můžete být styloví, aniž by to bolelo.
    chlapec sedící na zábradlí ve městě s černým tričkem
    Hlavně jednoduchá a prostá jednobarevná trička jsou také skvělá tehdy, pokud si chcete vyrobit váš vlastní „potisk“ doma s pomocí nejrůznějších fix či barev nebo chcete udělat vlastní trička pro celou bandu, třeba na nějakou tu „dámskou jízdu“ – to se vždycky více ocení, když do tohoto vložíte taky trochu kus sebe.