Levné reklamní propisky

  Investovat finanční prostředky do nějakého reklamního prostředku není vůbec špatný nápad. V počátku si však rozhodněte, kolik peněz do toho chcete investovat, abyste následně nebyli překvapeni finální částkou.
  Nejběžnější, nejpoužívanější a nejefektivnější formou reklamních předmětů jsou reklamní propisky. Ať je to jak chce, tak reklamní propisky vládnou světem, sáhněte si sami do svědomí, jaké typy reklamních prostředků vy nejčastěji dostáváte, kolik reklamních propisek vám leží na vašem kancelářském stole? Máte jich tam určitě hodně, že?
  Propagační propiska
  A víte proč, jsou reklamní propisky nejčastější a nejoblíbenější? Jedná se totiž o nejlevnější formu toho, jak se svému zákazníkovi připomenout a to opravdu několikrát denně, protože každý musí denně něco psát. A propiska s vaším logem je opravdu ideální pro to, jak být svým zákazníkům,,na očích“.
  V současné době můžete vybírat opravdu ze široké nabídky levných reklamních propiseks vaším logem. Vše je však závislé na vašich požadavcích. Vybírat můžete z propisovacích tužek plastových, kovových nebo dřevěných, na výběr máte i různé fixy, případně je vhodné mít i nějaká luxusní pera v elegantních dárkových krabičkách, které rozhodně potěší například vaše VIP zákazníky. Pro svou VIP klientelu můžete zvolit i opravdu luxusní pera světových značek.
  Dárkové pero
  Nejčastěji jsou firmami zvoleny propisky ABS plast a to zejména proto, že je nejlevnější, a zároveň příjemný na dotek i do ruky. I výroba reklamních propisek jde velice dopředu a tak do svého portfolia zahrnuly i propisky s dotykovým hrotem, které je možné používat i pro chytré telefony či tablety. Takže pokud se pohybujete v IT sektoru, určitě je vhodné zvážit i tuto variantu. Je to velice originální a obdarovaní budou zajisté potěšeni. Vůbec nejlevnější typ reklamních předmětů jsou dřevěné tužky, a i zde máte na výběr z několika variant. Zda volit tužku s gumou, ořezanou či neořezanou, volnou ruku máte i ve výběru barev.