Výlety pro milovníky aut

  Každý z nás má nějaký zájem, nějaký koníček, který nás provází snad celý život. Pro spoustu mužů i žen jsou touto vášní právě automobily a motocykly, jak staré, tak ty moderní nové. Pokud tento zájem sdílíte v rodině, vyražte si na rodinný výlet tam, kde si opravdu užijete spoustu aut, která jinde nepotkáte. Kam se vypravit?
  oldtimer ferrari
  Veterán aréna Olomouc
  Veterán aréna se nachází v moravské metropoli, v Olomouci. Najdete zde Československé elegantní vozy a motocykly, historii techniky a historické telefony. Najdete zde auta z dob, kdy nebyly svázány dnešními pravidly a jejichž tvůrci byli spíše umělci, než cokoli jiného. Ve Veteran aréně naleznete především auta československé výroby jako je Tatra, Praga, Aero, Škoda, Jawa a Walter. Samozřejmě zde najdete i zahraniční značky, ty české však hrají prim. Mezi největší unikáty patří Wikov 35, Praga Grand Jana Masaryka nebo třeba Tatra 75 Sport.
  Veteran museum Nová Bystřice
  V Nové Bystřici se nachází první a největší muzeum amerických automobilů u nás. Nachází se ve staré textilní továrně, která autům dodává ten správný punc a atmosféru. Budete si připadat, jako byste se propadli o několik desítek let zpátky. Naleznete zde Americká auta z počátku 20 let až do konce let 70tých. A pro rodiny s dětmi dobrá zpráva, v muzeu najdete i dětský koutek a kavárnu.
  červený mustang v8
  Autoshow Praha
  Místo, kde můžete obdivovat nové modely aut všech možných značek. Největší výstava aut v naší zemi, reprezentativní přehlídka moderní techniky a zábavná akce pro celé rodiny – to vše je Autoshow Praha. Výhodou je, že na této výstavě se také dělají premiéry nových aut a tím pádem, pokud plánujete nákup nového vozu, jedná se pro vás o ideální akci, při které si užijete nová auta a také si můžete vybrat to svoje přímo na živo. Jen těžko někde jinde naleznete tolik aut na jednom místě!