Nevíte, kam zajít za specialistou, který má zkušenosti, je zběhlý a cenově přijatelný? Nechcete dlouhou dobu čekat na termín a chtěli byste, abyste měli už konečně neskutečně krásný úsměv, díky kterému si budete více věřit? Pokud už toho máte dost a chcete učinit kroky, které povedou k nějakému závěru, tak se nemáte čeho bát, protože my vám profesionálně pomůžeme. Ortodoncie Praha má co nabídnout. Velmi profesionální a příjemný přístup, pravidelné kontroly, maximálně se budeme snažit všem vyjít ve všech ohledech vstříc, takže pro vás uděláme všechno. Připravíme vás na operaci na čelistní chirurgii. Je nutné se připravit na to, že často bývá i extrakce zubu potřebná, protože když se zuby křiví, tak je dost možné, že to je i z toho důvodu, že nemají kam růst, tlačí na sebe a pak to vytvoří nevzhledný chrup, tak který se pak vy můžete stydět.

  rovnátka

  Dentální hygiena
  Samozřejmě musíte myslet v první řadě na hygienu, která proces výrazně zjednoduší a urychlí, takže je důležité, abyste se o svůj chrup starali dobře a to hlavně v tom směru, že si je budete hodně dobře čistit, protože je to důležité, když tam budete mít fólie, tak jídlo může zapadnout mezi zuby a můžete mít třeba i mezizubní kazy a další problémy. Pak tyto problémy mohou vyústit i v záněty a tak dále. Musíte s tím zkrátka počítat, že se budete o chrup starat.

  zubní křeslo

  Neviditelná rovnátka

  Průhledné fólie mají několik tvarů. Jelikož rovnání zubů je opravdu proces, který je na delší dobu, ta přesně proto je důležité mít několik fólií, které budou různě veliké a budou se v různých obdobích měnit tak, aby se dosáhlo postupného vyrovnání chrupu do té vysněné podoby, kterou máte vytouženou a domluvenou. Koukněte se na naše pacienty, kteří se svěřili do rukou kvalitních doktorů, kteří dlouhou dobu pracovali na jejich proměně. Klientům to zvedlo sebevědomí a opravdu si začali více užívat života, více se smát a být šťastnější. Je to velice důležité, jak se cítíte ve svém těle, takže pokud máte nějaké pochybnosti, tak by bylo dobré, kdybyste si šli za svým a rozhodli se správně.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup