Perličková vana Aquanea

  Jestli je něco, co člověk opravdu potřebuje, pak je to relax. K relaxaci vám mohou pomoci perličkové vany, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Lidé je milují hlavně pro jejich tvar. Vynikají ale i svým designem. Chybět nesmí ani technická vyspělost.
  Určitě i vy si jako první všimnete samotného tvaru, jelikož vana respektuje tělo a to každého uživatele. Až dokonalou ergonomii lze vidět u perličkové vany Aquanea, která opravdu vyniká. Zmínit je třeba také hydromasážní panel, díky němuž vám bude provedena masáž a to na vnitřní straně stehen a také lýtek.

  perličková koupel

  Nemalým vývojem prošla také velikost a hloubka. Jestli je něco, na co bylo skutečně třeba zaměřit se, pak to bylo pohodlí pro uživatele. Řešením jsou na samém konci takové vany, které zajištují nízkou spotřebu vody, což se opravdu vyplatí. Už jen díky tomu je možné vychutnat si koupel bez kompromisů.
  Existují dokonce i takové vany, které jsou vhodné pro masáž beder a kyčlí. Nazývají se Aquapedis. Spotřeba vody je opět minimální. Hydromasážní trysky zde dosahují čísla dvacet tři, což jen tak u van prostě nenajdete.

  welllness

  Jestli je ale něco, co prošlo také dlouhou cestu vývojem, pak jsou to právě masážní trysky. Ty, které jsou nové, umožňují uživateli kolísání intenzity masáže. Díky tomu se tedy zvyšuje účinnost samotné terapie.
  Chybět nesmí ani vypouštění prvek nebo panel, který bychom mohli nazvat jako ovládací. V novějších verzích si již můžete být jisti tím, že jsou opraveny všechny nedostatky. Dříve jste se mohli potkat s tím, že se v dolní části vany zapříčinilo vypuštění vany a to tím, že uživatel pohnul nohou. S ničím takovým se v nových verzích již nesetkáte. Všechny nedostatky byly dotaženy k dokonalosti.
  Pokud byste takovou perličkovou vanu chtěli vyzkoušet i vy, pak vám ji rozhodně doporučujeme. Podle nás je nejlepší perličková vana Aquanea mikulov.galant, která jistě pomůže k relaxaci každému z nás.