Při této dietní stravě si můžete dát i koláč

  Tak ráda pečete a vaříte, viďte? S prominutím, Vy na to i vypadáte. A Váš drahý choť? Ten zase rád jí, co mu ukuchtíte, že ano? V podstatě je radost na Vás pohledět. Dokonalý pár. Ale přesto se trápíte, že všechny ty dobroty Vám spíše ubližují na zdraví. Inu, někde to musí být vidět, že jste skvělá kuchařka a cukrářka v jednom!

  těsto

  Zkuste změnit jídelníček
  Už tolikrát jste si říkala, že nebudete vyvářet a péct dobroty obden. Vždyť už začínáte funět, kdykoliv se sehnete při obouvání bot!
  A co kdybyste se zaměřila ve své kuchyni na proteiny. Nemusela byste vynechávat ani dezerty. Koláče prodietix.cz Vám poskytnou stejnou službu chutí a vůní, jako ty, co pečete Vy! A navíc byste měla víc času na sebe. Nemusela byste trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Proteinové koláče jsou totiž připravené už ve směsi na pečení.

  Proteinová dieta se Vám bude líbit
  A tak! Vy nevíte přesně, co to takový protein vůbec je. Tak toho se neobávejte. Jde o to, že protein je takovým stavebním kamenem Vašeho těla. A hlavně se v těle neukládá a Váš organismus nezatěžuje, jako tuky. A navíc budete spokojená i s koláčem, který bude plný neukládajících se proteinů. Chuť si nezadá s žádným jiným.
  Víte, co? Začněte s novým stravováním hned. Ptáte se, proč?

  • Protože tato dieta podporuje růst svalové hmoty.
  • Protože podporuje hubnutí.
  • Protože Vás udržuje v kondici a neklesá Vaše celodenní energie.
  • Protože se vyvarujete eventualitě získat jakoukoliv alergii na cokoliv.
  • Protože si při ní můžete sezobnout i koláč!

  muffiny

  Potřebujete ještě něco vědět? Potřebujete přesvědčit drahou polovičku? Té to nemusíte věšet na nos. Od Vás pozře úplně všechno. Ale pár rafinovaných důvodů mu vysvětlete. Od toho jste žena.
  Takže se přestaňte litovat, že Vaše těla a zdraví jsou podlomená a začněte třeba právě proteinovým koláčem, abyste se přesvědčila, jak snadné, zdravé a rychlé pečení zvládnete.