Příjemné a romantické bydlení

  Otevřený oheň dával vždycky lidem nejen možnost tepelné úpravy potravy, ale i teplo a také trochu romantiky. A o to nám dnes vlastně jde.
  Pokud patříte mezi ty, kteří bydlí v městském bytě a tiše závidíte lidem v rodinných domech možnost přitopit si krbem nebo krbovými kamny, rádi bychom vás informovali o možnostech, které čekají i na vás.

  I v panelákovém bytě bez komínu si můžete užívat romantiky a tepla krbu.
  Na našem trhu můžete v současné době najít širokou nabídku krbů, které díky využívanému zdroji nepotřebují již zmíněný komín. Vybrat si můžete elektrický krb nebo krb na biolíh. Obě možnosti pro vás představují nejen věrnou imitaci hořícího ohně.
  obývák s krbem

  Biokrby

  Vybírat můžete nejen z různých tvarů, ale v našich obchodech najdete i různé materiály, z kterých jsou vyrobené. Rozhodnout se můžete například pro ocelový rám v kombinaci se skleněnou deskou, celé skleněné, dokonce i s krbovou římsou. Mohou být určené nejen na stěnu, ale také pro umístění do volného prostoru, takže si jeho plamenů můžete užívat z jakéhokoli místa v místnosti. U některých typů máte k dispozici i dálkové ovládání. Jste-li i vy přesvědčeni, že oheň bez kouře není oheň, jistě oceníte i reálný dým, který je z vodní páry, takže naprosto neškodný.
  krb pod televizí

  Elektrické krby

  Tento typ je sice nejlevnějším řešením, ale přijde o krásně žluté plamínky. Stačí připojit krb do zásuvky a led diody vám vykouzlí dokonalou iluzi otevřeného ohně. Navíc můžete tímto způsobem vytopit během chladného podzimu vaše místnosti na příjemnou teplotu

  Je jasné, že skutečný krb na dřevo to plně nenahradí. Ale uvědomte si, kolik času, práce a v neposlední řadě i financí za palivo vám ekologické krby ušetří. Nemusíte shánět dřevo, pravidelně přikládat, vymetat popel a v neposlední řadě nepotřebujete ani pravidelnou kontrolu komínu.