Spediční firma s technologií budoucnosti

  Nejenom v IT oblasti, z pohledu internetu nebo průmyslu, obchodu a v podobných odvětvích, ale také ve spedici a dopravě jdou vidět náznaky budoucnosti, modernosti a dnešních pravidel. Pokud ani Vy nechcete zaostávat pozadu, pak se vyvíjejte s námi.Silnice, dálnice

  • Spediční firma má dlouholetou tradici, přičemž se však snaží řídit moderním pojetím, proto pracuje pomocí nejmodernějších technologií, které představují budoucnost.
  • Jaké jsou to technologie? Platforma je založená na požadavcích a uskutečněných operacích. Možná to zní moc složitě, takže se hned podíváme na příklad v praxi.

  Zadáte požadavek na přepravce. Vlastníte nějakou firmu, která vyrábí výrobky, nebo skladiště, či potřebujete zkrátka a dobře nechat přepravit nějaký náklad, materiál nebo výrobky. Doteď to bylo komplikované v tom, že jste museli hledat zvlášť firmu, která náklad převeze, dohadovat podmínky a starat se o vše možné kolem, což zabíralo spoustu času, těch telefonátů a když to neklaplo všechno včas, tak jak mělo, tak i dalšího vyřizování a nahánění a starostí. To všechno odpadá, protože stačí na internetu, na stránkách zadat požadavek a systém sám vše vyhodnotí. Firma pouze zadává základní údaje o nákladu jako je velikost, rozměr a přibližná váha. Samozřejmě musíte zadat také čas a místo, odkud se náklad poveze a kde se má složit a to je v podstatě vše.

  • Jistě firmu bude zajímat také cena. Tu uvidíte hned po této kalkulaci, takže se můžete samovolně rozhodnout. Pak už vše záleží na našem systému, která sám upraví podmínky tak, aby přepravce vyjel v potřebné době a aby přeprava byla efektivní. Tímto způsobem se uskutečňují veškeré přepravy pomocí naší platformy.papírová mapa států s barevnými připínáčky

  Vše na jednom místě

  Nejenkamionová doprava Plzeň, ale i další v naší republice představují alternativu v přepravě nákladů, jakou jste ještě neměli možnost poznat.
  Na jednom místě spolupracují jak přepravci, tak i odesílatelé. Vše probíhá velice rychle, na nic se nečeká.
  Buďto můžete být firma, která bude převážet náklad, a jste tudíž dopravce nebo jste odesílatel, čili jakákoliv firma, která potřebuje nechat nějaký náklad převést rychle, levně, vždy naprosto profesionálně, bez zbytečných telefonátů, administrativy a bez starostí.