Tekuté tapety nejen do vaší domácnosti

  Pryč jsou ty doby, kdy naši rodiče a prarodiče zdobili stěny svých domácností pestrobarevnými papírovými tapetami, které se nejen složitě aplikovaly, ale také se velmi špatně odstraňovaly. Současná doba již kromě kvalitních papírových, textilních a vinylových tapet nabízí současný trh také tekuté tapety, které jsou vyrobené z čistě přírodních materiálů, a to z bavlny, hedvábí a celulózy bez použití chemických ředidel.
  bílý stoleček

  Výhody využití tekutých tapet

  · bez viditelných spojů – po aplikaci tapet na zdi nebo na stropy nejsou vidět žádné nevzhledné spoje
  · tepelná izolace – bavlna v tapetě udržuje teplo, a proto je i na dotek velmi příjemná
  · zvuková izolace – přírodní materiály pohlcují zvuk, proto jsou vhodné do obývacích pokojů, ale i do kanceláří nebo do jednotlivých tříd hudební školy
  · možnost rychlé opravy – v případě nechtěného mechanického poškození stačí jen danou část namočit vodou a změknutí následně uhladit
  · zakryje nerovnosti stěn – tento způsob je vhodný nejen při stavbě nového domu, ale využít ji lze i na zarovnání starších poškozených stěn. Zakryjí i trhliny do šířky 3 mm.
  · jednoduchá aplikace – při aplikaci se obejdete nejen bez špíny, ale také bez jakýchkoliv pachů
  · snadné odstranění – stačí tapety namočit a jednoduše sundat špachtlí
  · dlouhá životnost – a to až 20 let
  žlutá stěna
  Díky zcela přírodním materiálům jsou barvy zcela odolné proti vyblednutí i proti slunečnímu svitu. Mají také antistatické vlastnosti, takže vydrží dlouho čisté. Na našem trhu najdete až 300 druhů různých barev a odstínů. Zcela jistě i oceníte jejich aplikaci, při které šikovný odborník neznečistí okolí upravovaného místa a vy pak nebudete muset uklízet.

  Tekuté tapety lze využít nejen na stěny a stropy, ale jsou vhodné i na různé sloupy či jiné prostorově složité povrchy.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup