Aby bylo koupání pouze zábavou

  Asi každý z násví, jak je příjemné strávit letní den se svými dětmi na koupališti nebo u svého bazénu na zahradě. Dětičky se však nevydrží slunit tak dlouhou dobu na dece, a tak je potřeba je nějak zabavit. Samozřejmě budou určitě nejšťastnější, když se k různým aktivitám připojíte i Vy – rodiče. Možná se Vám to zalíbí natolik, že tyto akce budete provádět častěji. Má to i jednu velkou výhodu. Při hrách a dovádění ve vodě třeba nachytáte mnohem více bronzu než na lehátku. Zkuste se vžít do dětských let .
  šnorchlování v moři
  Vodní hry
  Pokud vyrážíte k vodě, určitě nezapomeňte přibalit pár nafukovacích hraček do vody. Míč, lehátko, kruh je sázka na jistotu. Vaše ratolest bude v bezpečí, a ještě si užije spoustu legrace. Takový nafukovací člun ať už pro jednoho nebo pro celou rodinu Vám zajistí spoustu zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Frisbee se taky hodí na vyplnění volných chvil. Je to sice jednoduchá hra, ale dá se provozovat jak na suchu, tak ve vodě, a to je velké plus.
  Zahrajte si na stavitele
  Pokud vyrážíte často k moři, kde je písčitá pláž, máte ideální podmínky na stavění hradu z písku. Předem vybavte děti lopatkami, kyblíčky a jiným náčiním a zábava může začít. Budete překvapení, jaká to je ve skutečnosti zábava. Většina rodičů se do stavitelských prací tak ponoří, že zapomene na čas a pak zjistí, že stavěním strávily celé odpoledne. Není nad to s dětma vytvořit něco společnými silami. Výsledek si pak můžete vyfotit a určitě na něj budete při každém otevření rodinného alba se smíchem vzpomínat.
  hrad z písku
  Potápění
  Potápěčské brýle, šnorchl a ploutve– nezbytná výbava každého potápěče. Nemusíte se samozřejmě potápět až ke dnu, stačí když si to se svými dětmi zkusíte. Určitě je tato zábava nezklame. Mnoho dětí pohled pod vodou fascinuje. Při troše štěstí mohou pozorovat život pod vodou a když použijete šnorchl, můžete si ho užívat i půl dne. Děti jsou velice vynalézavé, uvidíte že si vymyslí spoustu vodních her. Pozor však na bezpečnost, vždy mějte děti při těchto radovánkách pod dohledem.