Budík, který vaří kávu

  Možná máte pocit, že technika jde stále dopředu a přístroje kolem vás se stávají multifunkční.
  § Telefony fotí lépe, než drahé fotoaparáty.
  § S televizí se dostanete na internet.
  § Vaše lednička bude za pár let umět objednat zásoby online.
  Pokud vám z toho všeho jde hlava kolem, tak vás tato novinka opravdu překvapí. Budík, který umí vařit kávu, se možná brzy stane vašim oblíbeným pomocníkem v domácnosti.
  Britský designer Joshua Renouf přišel se stylovým vynálezem, který by mohl vysvobodit všechny spáče a lidi závislé na kávě. Jeho budík Barisieur totiž umí udělat kávu.
  přestávka na kávu

  Jak takový budík funguje?

  Není to nic složitého. Stačí vám každý večer naplnit budík kávou a vodou a potom nastavit čas, kdy chcete vstávat. Ráno se začnou kovové kuličky zahřívat a přivedou tak vodu k varu.
  § Stejným způsobem se dá v boční přihrádce připravit i mléko.
  § Takže ani nadýchané cappuccino nebo latte nebude pro budík představovat žádný problém.
  To znamená, že pokud ráno budík zvoní, připravuje zároveň vaši první ranní kávu, pro kterou ani nemusíte vystrčit nohy z postele. Stačí se natáhnout k nočnímu stolku.
  Možná si říkáte, kolik taková vymoženost stojí. Pokud vás tento šikovný budík zaujal, budete si muset pořádně provětrat peněženku. Designer si za svůj nápad nechá samozřejmě slušně zaplatit. Oficiální cena ještě není známá, měla by se ale pohybovat mezi devíti a desíti tisíci. Budík bude k dostání ve dvou barvách – bílé a černé, bude se tak hodit do každého bytu a hlavně do každé ložnice.
  Samozřejmě se designer neomezil pouze na noční stolky v domácnostech. Barisieur se výborně hodí také do kanceláří a na pracovní stoly. Přece jenom, při práci je káva potřeba.
  káva v hrnečku

  Cinkající budíček

  Barisieur je vlastně budíkem a kávovarem v jednom. Ráno se neozývá žádným agresivním pípáním, ale jemně vás probudí cinkotem svých malých ocelových nerezových kuliček, které vibrují ve skleněné baňce.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup