Odpovíte ano na žádost o ruku?

  Požádal Vás o ruku? Nenechte se dojímat. Stojí skutečně za to, abyste po jeho boku strávila celý život? City nejsou vše a Vaše láska nikoho nezmění. Pojďme se společně zamyslet nad tím, jakému typu mužů byste se měla obloukem vyhnout.
  žádost o ruku

  Na koho si dát pozor

  · Mamánek – na téma mamánci toho bylo řečeno i napsáno spousta. Nejde jen o to, že by Vám konkurovala tchýně, potíž je především v tom, že by měla tendenci prostřednictvím milovaného syna řídit i Váš život a výchovu Vašich dětí. A to rozhodně nesmíte dovolit.

  · Agresor – domácí násillí je proces. Žádná žena si nevezme muže, o kterém je přesvědčena, že je agresor. Agresivita se vyvíjí. Nicméně určité symptomy lze vypozorovat už na začátku vztahu. Pokud je Váš partner až příliš cholerický, lze očekávat, že tato tendence bude narůstat. Rovněž pokud Vám někdy dal facku, byť malou, je jen otázkou času, kdy si přestane dělat servítky. Pokud máte pocit, že něco v jeho chování nehraje, rychle pryč.

  · Chronický perfekcionista – když má někdo rád pořádek a řád, není to určitě nic špatného. Problém je, když se perfekcionismus stává patologickým. Nejenže každá věc musí mít své přesné místo, ale také veškeré aktivity Vaše a dětí jsou pečlivě prozkoumávány a podrobovány přísné kritice. Nejinak je tomu s výdaji, přesné zúčtování a vysvětlování. Takový život se dříve či později stane utrpením pro Vás i děti.

  · Závislák. Že život s alkoholikem je cesta peklem, je samozřejmé. Týká se to ovšem jakýchkoli závislostí. Samozřejmě ani život s gamblerem není procházkou růžovou zahradou. Důsledkem jakékoli patologické závislosti je to, že dotyčný ničí a strhává na samé dno nejen sebe, ale také celou svoji rodinu. Nenechte se strhnout na dno

  · Děvkař. Možná je Váš milovaný atraktivní a má charisma. Ostatní ženy Vám ho závidí a Vy jste hrdá, že si vybral právě Vás. Tu a tam si sice zajde na kafe s nějakou dámou, ale to přece nic neznamená. A co když ano? Muž samozřejmě není žádným Vaším majetkem a odejít od Vás může kvůli jiné ženy kdokoli, ale je pravda, že určití muži si v tomto ohledu prostě nedokáží pomoci. Proč byste si ovšem kvůli toho měla zkazit život. Vztah je přece hlavně o důvěře.

  · Neúspěšný muž – peníze nejsou všechno, ale jestliže je Váš partner velmi laxní co se týče zaměstnání a obstarávání financí, měla byste zpozornět. Pokud místo hledání lepší práce tráví čas sněním a neustálým plánování až jednou, rozhodně byste se měla ptát sama sebe, zda Vám takový muž bude oporou a zda s ním lze plánovat založení rodiny.
  workoholik v práci
  · Kariérista – Pokud je muž úspěšný podnikatel, mnoho času na rodinu mu nezbývá. S tím musí žena počítat, je to něco za něco. Dobrý životní standard musí být něčím vykoupený. Na straně druhé, pokud je Váš muž kariérista a workoholik, který se na téma rodina vyslovuje vlažně, je na místě položit si otázku, zda dobrý životní standard stojí za to být na všechno sama.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup