Peníze pro podnikatele

  Podnikatelům se někdy daří, a to klidně i natolik, že jim závidí každý, kdo je zná. Ovšem jindy se na tyto valí pro změnu jedna obtíž za druhou a oni si tak mohou leda tak rvát ze zoufalství vlasy z hlavy. Tak už to prostě v podnikání chodí.

  A je naprosto logické, že zatímco si v dobrých časech podnikatelé užívají života plnými doušky, v dobách zlých jim nejednou nezbývá nic jiného, než se porozhlédnout po nějaké té půjčce, jež by jim vypomohla nebo je třeba i vysloveně spasila.
  mince v černi

  A co může být třeba i tou úplně poslední nadějí podnikatele v nesnázích?

  Nejednou je to hypotéka bez doložení příjmu.

  Důvodů, proč tomu tak je, je hned několik. Třeba to, že se zde o přiklepnutí této půjčky nerozhoduje podle toho, jak vypadá žadatelovo daňové přiznání, nebo podle toho, zda má tento registry dlužníků bez jediného záznamu. Nevadí tu dokonce ani vcelku nízké příjmy, ani jiné dluhy, ba dokonce ani nějaká ta exekuce. Což jsou záležitosti, kvůli nimž by dotyčný pohořel snad u každé bankovní půjčky.

  Tady totiž stačí dát do zástavy vhodnou nemovitost a tato záruka bohatě stačí k tomu, aby nikdo necítil potřebu se příliš šťourat v žadatelově soukromí. Díky této zástavě lze dotyčnému bez problémů půjčit až sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti, a to klidně i s třicetiletou dobou splácení. Ovšem pochopitelně klidně i se lhůtou kratší, respektive s možností splatit vše kdykoliv bez sankcí i předčasně.
  ruské rubly

  Úroky se tu požadují příznivé, nic se neplatí předem, žádá se tu jednoduše přes internet, vyřizování je rychlé a obejde se i bez zbytečného papírování. A každý tu má své jisté, bez nějakých těch skrytých záludností, a může takto získané prostředky použít na cokoliv, co souvisí s jeho podnikatelskými aktivitami. Lhostejno zda vše půjčené nebo pouze nezbytně potřebnou částku coby kontokorent.

  A co by si takový podnikatel v nesnázích mohl přát víc, že?