Specializujeme se na beton

  Naše firma se specializuje na stavbu plotu z tohoto materiálu. Mnozí lidé se domnívají, že betonové ploty jsou již dávno pasé. Většinou je to však z toho důvodu, protože si představují nevzhledné a pevné zdi, které obklopí daný pozemek a udělají z něj nedobytnou pevnost. To však již dávno neplatí. Vzhled betonových plotů se dávno změnil. V dnešní době dokáží tyto ploty bezpochyby konkurovat moderním dřevěným plotům. A to nejenom ve svém vzhledu. Betonové ploty jsou také velmi levný typ ohrazení. A to i přes to , že mají mnoho vlastností, které ploty z jiného materiálu nesplní. Mezi tyto vlastnosti patř bezpochyby:

  auta před řadovkou

  • bezúdržbovost
  • rychlá stavba bez základů
  • různé možnosti designu
  • spolehlivá ochrana pozemku před nezvanými hosty

  To vše můžete získat za bezkonkurenční cenu. Nechte si postavit betonový plot u naší firmy a získáte nejkvalitnější ohrazení za bezkonkurenční ceny. Jaký je tedy betonové ploty ceník? Nabízíme vám možnost, zjistit cenu vašeho plotu ještě dříve, než dojde k samotné realizaci. Předběžná kalkulace je u nás naprostou samozřejmostí. Pokud nebudete s výslednou částkou spokojeni, nejste ničím zavázáni.

  psi na plotě

  Několik faktorů

  Cena výsledného plotu se odvíjí od několika faktorů. Mezi tyto faktory se řadí vybraný materiál. Dále také záleží na tom, jakou zvolíte kombinaci různých dekorů a materiálů. Dalším faktorem jsou rozměry vašeho oplocení, zdali si přejete přidaný oblouk a také zdali zvolíte probarvení na pískovec. Veškerý váš výběr zohledníme v ceně a podáme vám konečnou částku. Nabízíme vám materiál české výroby, což jistě potěší mnoho zákazníků. Společně s předběžnou kalkulací od nás získáte také další náležitosti. Například to, jak dlouho bude stavba vašeho ohrazení trvat. Nechte si postavit plot od skutečných profesionálů za bezkonkurenční cenu.


  Jak bude reklama vypadat?
  -
  Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
  Zobrazit formulář pro nákup