V čem vyrazit na ples?

    Plesová sezóna je v plném proudu, proto pokud si ji chcete náležitě užít i vy, tak neváhejte a pusťte se do víru tance. Nicméně jasné je, že takový ples, ať už je to ta největší událost v republice anebo váš menší městský ples, je bezesporu nejen událostí taneční, ale především společenskou. A na takovou událost se člověk musí vhodně obléci. Podle významu konkrétního plesu je potřeba vybrat ty pravé šaty. V případě, že je vydaný oficiální pokyn v podobě dress code, který udává, jak se obléci, měla byste se jím řídit. Nicméně obecně platí, že na ples se vždy hodí dlouhé večerní šaty, především takové, v jakých se vám bude dobře tančit.

    modní šaty

    Případně lze zvolit i nějaký kratší model se sukní nad kolena, nicméně měla byste to předem dobře uvážit. A pokud jde o halenku se sukní, tak o té raději ani neuvažujte, pokud si nechcete mezi přítomnými udělat ostudu.

    fialové šaty

    Každopádně je jasné, že mnohé dámy se nechtějí obléci pouze tak, aby jejich šaty byly pro danou událost vhodné, ale především tak, aby na plese vynikly a okouzlily ostatní. V takovém případě byste měla přípravě své toalety věnovat náležitou pozornost. Určitě se vyplatí podívat, jaké jsou v daném roce aktuální trendy, nicméně myslete i na to, že mnohem důležitější než to, zda jdete s aktuální módou je, zda vám šaty dokonale padnou. I kdybyste na sobě měla ty nejkrásnější plesové šaty, tak pokud vám nebudou dokonale sedět, neudělají vám dobrou službu. Soustřeďte se tedy především na výběr takových plesových šatů Praha, které budou lichotit vaší postavě, zvýrazní vaše přednosti a zakryjí případné nedostatky. Ideální je zvolit šaty ušité anebo minimálně upravené na míru vašim proporcím. Zároveň by vám měl lichotit nejen střih, ale také zvolená barva. A zapomenout byste neměla ani na vhodně zvolené doplňky, jako jsou boty, psaníčko a šperky, bez kterých se žádná dáma na plese neobejde.