CZ tat

Hypotéky bez registru


Pod názvem hypotéky bez registru se skrývají podnikatelské úvěry. Tento typ názvu, a ještě typ bez doložení příjmů, to jsou úvěry, které si mohou sjednávat pouze podnikatelé.
Podnikatelské úvěry jsou určené firmám, podnikatelům a OSVČ. Naše Moravské hypoteční centrum s.r.o. vám zajistí velice výhodné podmínky.
Peníze získané tímto způsobem se použijí do podnikání. Jde o finance vložené do podnikání. Finance se však dají využít různým způsobem. Může jít o:

peníze

 1. Vyplacení exekucí
 2. Vyplacení dluhů
 3. Úhrady faktur po splatnosti
 4. Úhrady běžných faktur
 5. Nákup materiálů
 6. Financování běžných potřeb
 7. Nedoplatky na OSSZ
 8. Nedoplatky na VZP
 9. Refinancování půjček
 10. Exekuce
 11. Nákup strojů a zařízení
 12. Nákup materiálů
 13. Zaplacení jiných půjček


Maximální výše 70 % z odhadu

U těchto typů úvěrů poskytujeme maximální výši 70 % z odhadu. Nemovitost oceníme profesionálně. Předem nic neplatíte. Splatnost je 1 rok až 30 let. Sami si můžete určit, jak dlouhou budete chtít splácet.
Daňové přiznání se nemusí dokládat. Jedna z velkých výhod.
Nezkoumáme registry. Pokud máte záznam, není to problém. Poskytujeme peníze i lidem se záznamem. Běžná úroková sazba se v takovém případě pohybuje od 7 % p.a.

Dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám. Co banky neumí je, přizpůsobení se svým klientům. My to dokážeme a také toho hodně využíváme. Pokud nedokážete splácet, pak se jistě domluvíme na jiné výši splátky.
Půjčky se zřizují klidně na pár měsíců nebo i na celé roky. Využít můžete půjčku také jako kontokorent. Budete platit pouze za dobu, po kterou si půjčíte.
Pokud nemáte záznam, můžete získat ještě výhodnější úrokovou sazbu, a to již od 4 % p.a. Tolerují se pouze nějaké maličkosti. Takže buďto žádný záznam, nebo může jít o nějakou drobnost.

podnikaelka

Příjmy se složitě nedokazují. Jedná se o velice jednoduchý postup. Celé vyřízení je navíc rychlé. Zbytečně nikoho nezdržujeme. Nejedná se ani o nějaké náročné papírování či dokazování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup