K autíčkům patří i parkoviště

  Pokud máte doma chlapečka nebo vám jich po bytě běhá hned několik, jistě na každém rohu natrefíte na nějaké autíčko, se kterým si každý kluk dokáže vyhrát od rána do večera. Kluci totiž tyto hračky nejvíce milují a mají k nim už odjakživa blízký vztah. Je tedy logické, že se vám s každým dalším okamžikem doma budou hromadit a jejich počet bude narůstat.
  Aby však vaši kluci měli i možnost řádně jich uložit, postarejte se o to, aby měli dřevěná garáž https://www.chytraliska.cz/produkt/parkoviste-drevene-s-vytahem/, ve které si jejich auta budou spokojeně parkovat.dětská garáž.jpg

  V současnosti opět vedou dřevěná autíčka

  Kdysi bylo mnohem typičtější, když jste viděli malého chlapce s dřevěným autíčkem než s kovovým. Postupem času se od toho upustilo a dalo se přednost starým známým „angličákům“. Aktuálně se však doba dřevěných aut a rovněž tak i všech dřevěných hraček vrátila a děti všech kategorií si opět hrají s něčím, co se považuje za klasiku a současně i kvalitní hračky.
  Jistě máte doma i vy hromadu těchto kousků, které si do dřevěné a stabilní garáže můžou vaši kluci zaparkovat dle libosti. Nejedná se o žádnou obyčejnou parkovací zónu, ale naopak o pěkně vychytané parkoviště, které disponuje i výtahem. Patrová garáž tedy umožní vašim dětem uskladnit všechna autíčka do více pater, kde budou mít své zasloužené místo.dětská stavebnice.jpg

  Holčičky z toho nevynechávejte

  Není překvapením, pokud dnes narazíte i na malé slečny, které jsou vidět více s auty než s panenkami. To, že se auta pokládají za hračky pro kluky ještě neznamená, že si jich holky nemůžou dovolit. V případě, že máte doma malou princeznu, kterou více baví hra s klučičími hračkami, neváhejte jí zakoupit hned několik dřevěných autíček a k nim i unikátní patrovou garáž.
  Věřte, že jí tím možná splníte sen, o kterém sní dnes mnoho malých holčiček, kterých maminky si přejí jediné – aby byly jejich nejlepšími kamarádkami panenky v sukýnkách.
  Nesuďte vaše dítě dle pohlaví, ale udělejte maximum proto, aby bylo spokojené, a to i v případě, že máte doma princeznu, která touží po garáži.